ART / Misc. paintings / Photograph 16065136
nr 1606 5136
PHOTOGRAPH
Roland Schröder. 'Återvändsgata. Rivningen av Klara'. Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numbered eller signerad fotografisk bild, ca 22, 5x17 cm, outer dimensions including frame: 32x26 cm,
Roland Schröder. "Återvändsgata. Rivningen av Klara". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, ca 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
700
SEK 450
Monday Mars 18 2024
at 18:14:30
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)